Maltepe Nakliyat Firması

Maltepe Evden Eve Nakliyat firmamızın hizmet verdiği ilçelerden bir diğeri de Maltepe'dir. Maltepe Nakliyat firmamızın bu semtte ofisi de bulunmaktadır müşterilerimiz diledikleri taktirde haftanın her günü ofisimizi ziyaret edebilir. Ayrıca, Maltepe semti İstanbul'un 10. en büyük ilçesi konumunda bulunmaktadır. Maltepe Nakliyat Firması olarak bu semtte hizmet verdiğimiz mahalleleri şöyle sıralayabiliriz; Altayçeşme, Altıntepe, Aydınevler, Bağlarbaşı, Başıbüyük, Büyükbakkalköy, Cevizli, Çınar, Esenkent, Feyzullah, Fındıklı, Girne, Gülensu, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler. Maltepe Nakliyat Şirketi olarak bu mahallelerin tümünde Maltepe Nakliyat Firmaları 7/24 hizmet vermekteyiz.

Maltepe Nakliyat Şirketi

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Firması olarak şirketimizde çalışan personellerin tümü kadrolu ve sigortalıdır. Küçükyalı Nakliye Firması olarak taşımalarımız da sigortalıdır Küçükyalı Eşya Taşıma esnasında oluşabilecek tüm olumsuzluklardan Küçükyalı Nakliye Firmaları sorumludur. Firmamız bünyesine kayıtlı araçların tümü kapalı çelik kasalı olup firma logoludur. Günümüz şartlarında logosuz araçlarla yapılan ev taşımaları sorunlu şekilde bitmektedir. Maltepe Nakliyeciler Eşyalarınızı eksiksiz ve kusursuz teslim aldıktan sonra ödemenizi ekip şefimize yapabilirsiniz. Maltepe Taşımacılık Firmamız sizleri mutlu etmek ve kazanmak adına eşyalarınızın güvenle taşınması için ne gerekiyorsa tam anlamıyla yerine getirmektedir. Maltepe'de Taşınmak artık çok kolay, hizmet almak için bizlere telefon ile ulaşmanız veya ofislerimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Maltepe Eşya Taşıma

Maltepe Nakliyat Şirketi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için ciddi çaba göstermekteyiz. Maltepe Nakliye Firmaları eşyalarınızın tümünü ambalajlar, paketlenmesi gerekenleri paketler, koli halinde taşınması gereken eşyaların tümü kolilenir, böylelikle eşyalarınız güvenle taşınmış olur. Maltepe Nakliye olarak askılı kıyafetleriniz için de özel kıyafet dolabı kullanmaktayız. Maltepe Ev Taşıma Hizmeti almak için tek yapmanız gereken telefon ile bize ulaşmak veya Maltepe Nakliyeci ofisimizi ziyaret etmek. Taşıma hizmetini almadan önce taşıma sözleşmeniz ve sigorta poliçeniz elinizde olacaktır. Maltepe'de Hizmet Veren Nakliyeciler arasında firmamız en öncü firma olarak göze çarpmaktadır. Rota Nakliyat Maltepe Şubesi bu anlamda siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için hizmet vermektedir. Günümüz şarlarında nakliyat şirketi seçmek zor bir hal almıştır, bu durumda siz değerli müşterilerin bu anlamda doğru tercih yapmaları gerekmektedir aksi taktirde yanlış bir firma seçimi ev taşıma işlemini tam anlamıyla bir kabusa dönüştürecektir. İşte tam da bu noktada Rota Nakliyat'a ihtiyaç duyabilirsiniz, Firmamız 1982'den günümüze sektörünün devi olmayı başarmıştır.

Maltepe Nakliye Şirketleri

Maltepe Evden Eve Nakliyat Firması seçmeden önce nelere dikkat etmelisiniz?

- Gelecek olan aracın ev eşyası taşımacılığına uygunluğu ve büyüklüğü
- Personellerin günlük mü yoksa kadrolu mu olduğu
- Marangoz,Elektrikçi ve Tesisat ustasının olup olmadığı
- Firmaya ait K1,K3 belgeleri ve Vergi Levhası
- Taşıma sözleşmesi ve Sigorta Poliçesi
- Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak malzeme bilgisi

Sizlerin Nakliyat Firmasına vermeniz gereken bilgiler ise şöyle;

- Oda sayısı ve odalardaki eşya yoğunluğu
- Varsa, Piyano ve Para Kasası gibi ağır eşyaların varlığı
- Eviniz ile Nakliyat Kamyonu arasındaki mesafe
- Kat durumu, ve asansörün normal veya yük asansörü olup olmadığı
- Detaylı açık mektup adresi

Rota Nakliyat Maltepe Şubesi